Individuální lekce

foto28.jpg

Výhoda individuálních lekcí spočívá v tom, že je přizpůsobím vašim potřebám, přáním a tempu. Potkávali bychom se jednou týdně v učebně v Brně Komíně nebo přes Skype.

Na prvním setkání se pobavíme o tom, jaké máte s angličtinou plány a jak se chcete zlepšit. Například dostat se z úrovně A2 na B1, naučit se komunikovat na cestách nebo třeba zvládnout pohovor. Podle toho pak pro vás připravuju jednotlivé lekce.

  • budeme si hodně povídat – jak gramatiku tak slovíčka učím skrze rozhovor

  • kromě toho, že gramatiku a slovíčka budete znát, tak je budeme aktivně používat a neustále procvičovat

  • dle vašich přání a potřeb zpestříme lekci hraním rolí, nácvikem situací, hrami a vtipnými aktivitami

  • každou lekci se vás zeptám, co jste dělali pro angličtinu během týdne. Stačí každý den věnovat angličtině například 10 minut (klidně  sledováním oblíbeného seriálu). Takto velmi brzo uvidíte pokroky a dostanete se tam, kde si přejete být.

  • kafe dle přání, útulná učebna a lektorka, která se na vás bude těšit :-)

Co od lekcí můžete očekávat:

Co tady nenajdete:

  • neučím děti a mládež

  • nedoučuju

Lektorka: Dáša Stehlíková

Místo: Ulice Čoupkových 44 nebo lekce přes Skype

Šedesátiminutová lekce: 500 Kč

foto12.png

Platby lekcí: Na konci měsíce vám pošlu fakturu, na které najdete potřebné údaje a informaci o tom, do kdy je potřeba lekce za uplynulý měsíc zaplatit.

Rušení lekcí: Lekci lze zrušit nejpozději 24 hodin před zahájením, v opačném případě je lekce účtována jako proběhlá. Při zrušení lekce se domlouváme na náhradním termínu. V případě docházky nižší než 50% má lektor právo lekce ukončit.

Co o mně říkají studenti?

Andrea Darkwah, servírka z Bílé Vrány

K Dáši docházím na angličtinu druhým rokem. Jsem maximálně spokojená, vždy je připravená na každou hodinu, lekce jsou i zábavné, výstižné, krásně vše na sebe navazuje, vyhovuje mi styl výuky, hodiny jsou pestré.… Prostředí je velmi útulné, chodím na hodiny opravdu ráda… Angličtina u Dáši je moje srdcovka ;-). 

Jindra Pernica, konstruktér

Jsem maximálně spokojený s výukou „na míru“. Oceňuji schopnost lektorky zaměřit výuku na mé problémové oblasti a větší soustředěnost na mluvený projev přizpůsobený mým preferovaným slovním okruhům. Zároveň si cením flexibilitu a přizpůsobení se mým časovým možnostem, vše s velkou vstřícností.

Eva Kachlířová, učitelka v mateřské škole

Angličtina s Dášou? Hodina, na kterou se pokaždé těším. I když už mi není dvacet a do hlavy to jde pomaleji, Dášin způsob výuky mě “nutí” vytrvat a pokračovat. Hodina je zábavná, “šitá na míru” podle toho, jaké téma bych chtěla procvičovat. Nová slovíčka se tak učím přirozeným způsobem při rozhovoru na dané téma. Dášu jako učitelku můžu jenom doporučit!

Helena Semerádová, vedoucí prodeje

Dáša jako učitelka je velmi zodpovědná a je vidět, že na každou hodinu se připravuje pečlivě. Chodila jsem už dříve na jiné hodiny angličtiny a po půl roce mě výuka přestala bavit. U Dáši je každá hodina kreativní a vidím velké pokroky. Můžu jen doporučit. Tento kreativní styl výuky mně naprosto vyhovuje.