top of page

Co o mně říkají studenti

Marta Kozohorská, asistentka ředitele

Začala jsem s angličtinou až ve 40 letech s tím, že se uvidí jak mi to půjde. Díky Dáši mě lekce velmi baví, motivuje mě a vidím u sebe pokrok. Dáša je vždy skvěle připravena a vnímá mé potřeby co je nutné zlepšit.  Lekce jsou zábavné a nápadité, Dášu jako učitelku angličtiny všem doporučuji. 

Jan Novotný, projektant elektrických zařízení

Výuka probíhá řadou zajímavých her, různých cvičení a hlavně konverzací. Dáša je na hodinu vždy skvěle připravena a přizpůsobuje výuku potřebám studenta. Velice se mně líbí, že dokáže hodně motivovat a je trpělivá. Na každou hodinu se těším.  Strašně se mi líbí, že zábavnou formou „kontroluje“, zda jsem nezapomněl dříve probíranou látku a slovíčka. Jedinou nevýhodou je, že čas na lekcích utíká moc rychle :). Dášu jako učitelku angličtiny všem doporučuji.

Veronika Rybáčková, emailingový specialista

Každá hodina s Dášou je velmi zajímavá a nikdy se s ní nenudím. Díky hodinám ve dvou jsem se přestala bát mluvit anglicky a zároveň potkala nové a skvělé lidi, kteří sdílí stejnou touhu naučit se konečně pořádně anglicky. Pokud ještě stále váháte, moje rada zní: na nic nečekejte a přihlašte se k Dáši.

Jana Šrytrová, event manager

Lekce angličtiny s Dášou se staly mým koníčkem a nelze než doporučit všem, kteří mají o tento jazyk zájem. Dášin pozitivní přístup a elán, jakým vede hodiny, jsou pro mě inspirací a motivací se stále zlepšovat. Navíc mi naše skupinové lekce pomohly odbourat strach z mluvení anglicky a můžu tak využít v praxi,  hodiny jsou zábavné a především nikdy není nuda..! :)

Co o mě říkají studenti

Andrea Darkwah, servírka z Bílé Vrány

K Dáši docházím na angličtinu druhým rokem. Jsem maximálně spokojená, vždy je připravená na každou hodinu, lekce jsou i zábavné, výstižné, krásně vše na sebe navazuje, vyhovuje mi styl výuky, hodiny jsou pestré.… Prostředí je velmi útulné, chodím na hodiny opravdu ráda… Angličtina u Dáši je moje srdcovka ;-). 

Jindra Pernica, konstruktér

Jsem maximálně spokojený s výukou „na míru“. Oceňuji schopnost lektorky zaměřit výuku na mé problémové oblasti a větší soustředěnost na mluvený projev přizpůsobený mým preferovaným slovním okruhům. Zároveň si cením flexibilitu a přizpůsobení se mým časovým možnostem, vše s velkou vstřícností.

Eva Kachlířová, učitelka v mateřské škole

Angličtina s Dášou? Hodina, na kterou se pokaždé těším. I když už mi není dvacet a do hlavy to jde pomaleji, Dášin způsob výuky mě “nutí” vytrvat a pokračovat. Hodina je zábavná, “šitá na míru” podle toho, jaké téma bych chtěla procvičovat. Nová slovíčka se tak učím přirozeným způsobem při rozhovoru na dané téma. Dášu jako učitelku můžu jenom doporučit!

Helena Semerádová, vedoucí prodeje

Dáša jako učitelka je velmi zodpovědná a je vidět, že na každou hodinu se připravuje pečlivě. Chodila jsem už dříve na jiné hodiny angličtiny a po půl roce mě výuka přestala bavit. U Dáši je každá hodina kreativní a vidím velké pokroky. Můžu jen doporučit. Tento kreativní styl výuky mně naprosto vyhovuje.

bottom of page