Dáša?

Šestým rokem jsem lektorka angličtiny, z čehož jsem tři roky učila na svých cestách po světě a teď už třetím rokem v Brně.  Mým cílem je, abyste angličtinu uměli používat tak, jak jste si vždycky přáli a v situacích, ve kterých jazyk potřebujete.

Lektorkaangličtiny

​Jak to všechno začalo? Po dokončení magistra v oboru vzdělávání dospělých jsem několik let žila, studovala a pracovala v různých koutech světa, nejvíc v Jižní Americe a pak skoro rok v Severním Irsku a Skotsku.

Učení angličtiny se zdálo jako skvělá možnost pro udržení tohoto životního stylu – učila jsem během svých cest v parcích, hostelech, kavárnách. Když jsem se loučila s partou 60 až 70ti letých zamětnanců hostelu v Chile, kteří se po pár měsících našich lekcích už beze strachu s hosty dorozumívali anglicky, učení angličtiny mi začalo dávat obrovský smysl a rozhodla jsem se stát oficiálním lektorem.

Udělala jsem si na Maltě CAE certifikát (C1 úroveň) a v Peru mezinárodní učitelské zkoušky CELTA, což přidalo k mému nadšení z učení lekcím větší efektivitu a návaznost.

V učení angličtiny jsem našla svůj “dream job” – baví mě pomáhat vám dosahovat vašich cílů, společně si hodiny užít, zasmát se na nich a zajistit, abyste při setkání s reálnou angličtinou dokázali maximálně využít to, co umíte.

Co o mně říkají studenti

 

Andrea Darkwah, servírka z Bílé Vrány

K Dáši docházím na angličtinu druhým rokem. Jsem maximálně spokojená, vždy je připravená na každou hodinu, lekce jsou i zábavné, výstižné, krásně vše na sebe navazuje, vyhovuje mi styl výuky, hodiny jsou pestré.… Prostředí je velmi útulné, chodím na hodiny opravdu ráda… Angličtina u Dáši je moje srdcovka ;-). 

Jindra Pernica, konstruktér

Jsem maximálně spokojený s výukou „na míru“. Oceňuji schopnost lektorky zaměřit výuku na mé problémové oblasti a větší soustředěnost na mluvený projev přizpůsobený mým preferovaným slovním okruhům. Zároveň si cením flexibilitu a přizpůsobení se mým časovým možnostem, vše s velkou vstřícností.

Marta Kozohorská, asistentka ředitele

Začala jsem s angličtinou až ve 40 letech s tím, že se uvidí jak mi to půjde. Díky Dáši mě lekce velmi baví, motivuje mě a vidím u sebe pokrok. Dáša je vždy skvěle připravena a vnímá mé potřeby co je nutné zlepšit.  Lekce jsou zábavné a nápadité, Dášu jako učitelku angličtiny všem doporučuji. 

Eva Kachlířová, učitelka v mateřské škole

Angličtina s Dášou? Hodina, na kterou se pokaždé těším. I když už mi není dvacet a do hlavy to jde pomaleji, Dášin způsob výuky mě “nutí” vytrvat a pokračovat. Hodina je zábavná, “šitá na míru” podle toho, jaké téma bych chtěla procvičovat. Nová slovíčka se tak učím přirozeným způsobem při rozhovoru na dané téma. Dášu jako učitelku můžu jenom doporučit!

Helena Semerádová, vedoucí prodeje

Dáša jako učitelka je velmi zodpovědná a je vidět, že na každou hodinu se připravuje pečlivě. Chodila jsem už dříve na jiné hodiny angličtiny a po půl roce mě výuka přestala bavit. U Dáši je každá hodina kreativní a vidím velké pokroky. Můžu jen doporučit. Tento kreativní styl výuky mně naprosto vyhovuje.

Veronika Rybáčková, emailingový specialista

Každá hodina s Dášou je velmi zajímavá a nikdy se s ní nenudím. Díky hodinám ve dvou jsem se přestala bát mluvit anglicky a zároveň potkala nové a skvělé lidi, kteří sdílí stejnou touhu naučit se konečně pořádně anglicky. Pokud ještě stále váháte, moje rada zní: na nic nečekejte a přihlašte se k Dáši.