top of page

Konverzační skupinové lekce 2-1

Dohromady jsme na lekci tři: Vy, další student stejné úrovně a lektor. Na lekci vedete konverzaci na vámi vybrané téma. Učíme se přitom nová slovíčka, bez kterých se při konverzaci na dané téma neobejdete. Já jako lektor Vás diskuzí provázím a dávám vám zpětnou vazbu. Na konci hodiny se bavíme o tom, co a jak zlepšit, na čem stavět a dále pracovat.

Co se na lekcích naučíte:

pružně reagovat na různé otázky a situace

nová slovíčka k vámi vybraným okruhům/tématům

vést rozhovor, ptát se a aktivně naslouchat

vypořádat se se strachem z mluvení a dalšími bariérami

Pro koho se konverzační lekce hodí?

Pro vás, kteří se učíte doma a chcete to, co máte v hlavě použít v praxi

Pro vás, kdo si chcete udržet stávající úroveň angličtiny a nic nezapomenout

Pro vás, kteří toho spoustu ví, ale bojí se mluvit

Pro vás, kdo se rádi při učení zasmějete

Pro koho se konverzační lekce nehodí?

Pro vás, kdo se chcete v angličtině zaměřit na všechny oblasti, nejen mluvení. V takovém případě koukněte na individuální lekce.

Jak se přihlásit?

Pokud už máte dvojičku, skvělé! Jenom mi napište, jak to vidíte termínově, abychom se mohli sladit všichni tři. Pokud jste sami, napište mi prosím v emailu Vaši úroveň angličtiny (přibližnou) a vaše časové představy. Následně budu hledat pro vás nejvhodnějšího parťáka mezi aktuálními studenty a zájemci.​

foto25.png

Lektorka: Dáša Stehlíková

Místo: Ulice Čoupkových 44

Padesáti minutová lekce: 400 Kč/osoba. Max. 2 studenti.

Platby lekcí: Na konci měsíce vám pošlu fakturu, na které najdete potřebné údaje a informaci o tom, do kdy je potřeba lekce za uplynulý měsíc zaplatit.

Rušení lekcí: Lekci lze zrušit nejpozději 24 hodin před zahájením oznámením na společný komunikační kanál (email, facebook), v opačném případě je pro tohoto studenta lekce účtována jako proběhlá. Studenti s lektorem v ideálním případě domluví náhradní lekci. V případě docházky nižší než 50% má lektor právo lekce ukončit.

Co o mně říkají studenti?

Marta Kozohorská, asistentka ředitele

Začala jsem s angličtinou až ve 40 letech s tím, že se uvidí jak mi to půjde. Díky Dáši mě lekce velmi baví, motivuje mě a vidím u sebe pokrok. Dáša je vždy skvěle připravena a vnímá mé potřeby co je nutné zlepšit.  Lekce jsou zábavné a nápadité, Dášu jako učitelku angličtiny všem doporučuji. 

Jan Novotný, projektant elektrických zařízení

Výuka probíhá řadou zajímavých her, různých cvičení a hlavně konverzací. Dáša je na hodinu vždy skvěle připravena a přizpůsobuje výuku potřebám studenta. Velice se mně líbí, že dokáže hodně motivovat a je trpělivá. Na každou hodinu se těším.  Strašně se mi líbí, že zábavnou formou „kontroluje“, zda jsem nezapomněl dříve probíranou látku a slovíčka. Jedinou nevýhodou je, že čas na lekcích utíká moc rychle :). Dášu jako učitelku angličtiny všem doporučuji.

Veronika Rybáčková, emailingový specialista

Každá hodina s Dášou je velmi zajímavá a nikdy se s ní nenudím. Díky hodinám ve dvou jsem se přestala bát mluvit anglicky a zároveň potkala nové a skvělé lidi, kteří sdílí stejnou touhu naučit se konečně pořádně anglicky. Pokud ještě stále váháte, moje rada zní: na nic nečekejte a přihlašte se k Dáši.

Jana Šrytrová, event manager

Lekce angličtiny s Dášou se staly mým koníčkem a nelze než doporučit všem, kteří mají o tento jazyk zájem. Dášin pozitivní přístup a elán, jakým vede hodiny, jsou pro mě inspirací a motivací se stále zlepšovat. Navíc mi naše skupinové lekce pomohly odbourat strach z mluvení anglicky a můžu tak využít v praxi,  hodiny jsou zábavné a především nikdy není nuda..! :)

bottom of page